top of page

Reference

Mgr. Denisa Krátká

projektový manažer, 30 let

K józe a hlavně Míle jsem se dostala, jak už to tak bývá, náhodou. Po těžkém úrazu kotníku fitness nepřipadalo v úvahu. Její láska k józe je prudce nakažlivá...hluboké znalosti, nadstandardní přístup a příjemná atmosféra se v jiných lekcích jen tak nenajdou. Vřele doporučuji všem...těm, kteří chtějí začít a neví kde, ale i těm, kteří chodí od studia ke studiu a hledají toho nejlepšího lektora.

Ing. Barbora Stuchlíková
personalista, 28 let

Na doporučení kamarádky jsem se zúčastnila jógového víkendu pod vedením Míly, který byl skvělý.Její individuální přístup a velký důraz na správné provádění cviku mě úplně nadchl, protože jsme zjistila, kolik cviků jsem dělala špatně.Během víkendu panovala úžasná atmosféra, protože Míla je moc příjemná. Občas umí být také trochu přísná :) Ideální volba pro ty, kteří chtějí cvičit správně a jógu si pořádně užít.

Katka X.

31 let, accountant 

Po lekcích s Milou se vždy citem jako po masáži a myslím, že její hodiny mají blahodárné účinky jak po fyzické tak po psychické stránce.  Jako další benefit cvičení s Milou můžu uvést, že se mi zlepšilo správné držení těla.  Na jejich hodinách se mi nejvíce líbí, že dbá na to, abychom byli v pozicích správně nastaveni. Dává velmi konkrétní instrukce a ještě nás případně přijde opravit. Take velmi oceňuji, že Míla dokáže doporučit pozice, které vám mohou pomoci zbavit se určitých zdravotních problémů. Hodiny s Milou bych doporučila úplně všem bez ohledu na to, jak jsou pokročilí.


MUDr. Jitka Pavlovová

lékařka, 65 let

Skoro 3 roky navštěvují lekce jógy vedeného Mílou. Poslední rok pravidelně a poslední čtvrtrok cvičím i sama doma. Na začátku jsem byla schopna pouze provést náznak lotosového sedu a to tak asi 2 minuty.
Nyní mám sice stále podložení, ale pouze 1 cihličku a pozici si užívám. Míla je skvělá učitelka a pro každého najde postup, jak se postupně do pozice dopracovávat a jak si ji užít a být jí.
V lednu mi bylo 65 let a oproti svým vrstevníkům , kteří též navštěvují lekce mám tělo mnohem "ztuhlejší". Po pravidelném cvičení s Mílou, s kamarády a pak i doma se doslova dějí "zázraky" . Jsem mnohem ohebnější, přibývá fyzických sil a  ve svém těle se cítím mnohem lépe. A jako bonus pomalu jdu s váhou dolů a svaly se mi zpevňují. Navíc Míla je laskavá a cvičí s láskou, kterou předává.
Mílo toto je mé vyznání Tobě jako učitelce. Cítím, že to máš jako dar i úkol v tomto životě. Cvičit s Tebou je radost.

Ing. Šárka Humlová, 35let
projektová manažerka

K Mile na hodiny jógy jsem začala chodit prakticky v úplných začátcích - mých jako klienta, jejich jako instruktora/vedoucí. Měla jsem za sebou tenkrát pár lekci v různých fitcentrech, kde mě hodiny příliš neoslovily. Do pozic jsem se neuměla dostat, spíš jsem je okoukávala od instruktora, pak to bylo nepříjemné. Po pár hodinách s Milou jsem si řekla AHA! Díky velmi přesným pokynům jak pracovat s tělem, kde už "by to táhnout nemělo" a vysvětlení že nemusím mít nohu za krkem aby byla pozice provedena plnohodnotně, jsem si začala jógu užívat. V průběhu let je Míla stále lepší a profesionálnější, instrukce opravdu detailní a vždy s přihlédnutím k fyzickým možnostem konkrétního klienta. Doporučuji všem, kteří chtějí pozice pochopit, nejen předvést na efekt a přitom třeba i nevědomky ubližovat svému tělu.

Petra Adamcová
jewel designer, 34 let

Žiji už 19 let v Milane Ale s tak kvalitní, citlivou a precizní učitelkou jógy jsem se ještě nesetkala a ze v Milane je jóga kvalitní. Míly jóga je opravdu milá a funkční až terapeutická. Po jejich lekcích cítíte svaly o kterých jste ani nevěděli že je máte. Vždy když jedu do Čech tak se nechávám hýčkat jejím uměním. Míla je zkrátka jednička. Vřele doporučuji všem  i začátečníkům.

bottom of page